Noggin (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Repeat
id: Diulangi

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
