Noggin (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
