Noggin (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Repeat
oc: Repetir

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
