Noggin (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
