Noggin (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Repeat
ro: Repetare

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
