Noggin (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
