Noggin (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
