Noggin (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Repeat
cs: Opakovat

en: CSS settings
cs: Nastavení CSS
