Noggin (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
