Noggin (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Repeat
fi: Toisto

en: CSS settings
fi: CSS asetukset

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
