Noggin (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Repeat
he: חזור

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
