Noggin (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Repeat
it: Ripeti

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
