Noggin (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Background color
ja: 背景色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Custom image
ja: 独自の画像

en: Image width
ja: 画像の幅

en: Header height
ja: ヘッダー高さ
