Noggin (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: CSS settings
sv: Inställningar för CSS

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Header height
sv: Sidhuvudets höjd
