Noggin (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
