Noggin (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Background color
ca: Color de fons

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
