Noggin (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Bottom
da: Bund

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Repeat
da: Gentag

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
