Noggin (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
