Noggin (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: CSS settings
hu: CSS beállítások

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Upload header image
hu: Fejléckép feltöltése
