Noggin (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: CSS settings
lv: CSS iestatījumi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
