Noggin (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
