Noggin (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: None
no: Ingen

en: Center
no: Midtstilt

en: Top
no: Til toppen

en: Bottom
no: Bunnen

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Repeat
no: Gjenta

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Image width
no: Bildebredde
