Noggin (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: CSS settings
nl: CSS instellingen

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Upload header image
nl: Kopfoto uploaden
