Noggin (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Repeat
pl: Powtórz

en: CSS settings
pl: Ustawienia CSS

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Optional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Sample headers
pl: Przykładowe nagłówki

en: Selected header
pl: Wybrany nagłówek
