Noggin (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Centrar

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Repeat
pt: Repetir

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
