Noggin (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
