Noggin (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
