Noggin (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Repeat
gl: Repetir

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
