Noggin (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
