Noggin (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
