Noggin (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
