Noggin (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Background color
uk: Колір тла

en: Repeat
uk: Повторення

en: CSS settings
uk: Налаштування CSS

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: No repeat
uk: Без повторень

en: Custom image
uk: Персоналізоване зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Optional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Header image settings
uk: Налаштування зображення в колонтитулі

en: Path to custom header
uk: Шлях до власног колонтитулу

en: The path to the file you would like to use as your header.
uk: Шлях до файлу, що ви бажаєте використовувати як зображення верхнього колонтитула.

en: Upload header image
uk: Відвантажити зображення для верхнього колонтитулу

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your header.
uk: Якщо немає прямого доступа до файла на сервері, використовуйте це поле для відвантаження вашого колонтитула.

en: CSS header selector
uk: Селектор CSS колонтитула

en: The CSS selector to use when placing the header image.
uk: Селектор CSS, що застосовується при розміщенні зображення верхнього колонтитула.

en: Additional CSS attributes
uk: Додаткові CSS-атрибути

en: The header could not be uploaded.
uk: Верхній колонтитул неможливо відвантажити.

en: The custom header path is invalid.
uk: Шлях власного колонтитулу помилковий.

en: Header height
uk: Висота верхнього колонтитулу

en: Image alignment - vertical
uk: Вирівнювання зображення - вертикаль

en: Image alignment - horizontal
uk: Вирівнювання зображення - горизонталь

en: Image repeat
uk: Повторення зображення

en: Horizontal repeat
uk: Горизонтальне повторення

en: Vertical repeat
uk: Вертикальне повторення

en: Auto <span class="description">- use actual image dimensions</span>
uk: Авто <span class="description">- використовуються актуальні розміри зображення</span>

en: 100% width <span class="description"> - stretch to fit, this only works in modern CSS3 capable browsers</span>
uk: 100% ширини <span class="description"> - розтягується для заповнення, працює лише в сучасних браузерах з підтримкою CSS3</span>

en: Sample headers
uk: Зразки верхніх колонтитулів

en: Black and white boots
uk: Чорні та білі черевики

en: Blue jeans
uk: Сині джинси

en: Orange petals and dew
uk: Помаранчеві пелюстки і роса

en: Purple flower on black
uk: Пурпурова квітка на чорному

en: Candy hearts
uk: Карамельні сердечка

en: Camera lens on white
uk: Об'єктив камери на білому

en: Dew drop on green
uk: Краплини роси на зеленому

en: Blue mountainscape
uk: Синій гірський ландшафт

en: Grey speaker
uk: Сірий динамік

en: Warm sunset
uk: Теплий схід сонця

en: White bricks
uk: Білі цеглини

en: Colorful yarn
uk: Барвиста пряжка

en: Choose a graphical header, or upload a custom image.
uk: Оберіть графічний колонтитул або відвантажте персоналізоване зображення.

en: Selected header
uk: Обраний колонтитул

en: To have images supplied by your theme show here place them in yourtheme/header-images folder. They must be png or jpg.
uk: Щоб тут показувались зображення, пропоновані темою, розмістіть їх у папці yourtheme/header-images. Вони мають бути у форматі png чи jpg.

en: This must be valid CSS e.g. #000, rgba(0,0,0,0.5), transparent, etc.
uk: Це має бути припустимий код CSS, тобто #000, rgba(0,0,0,0.5), transparent тощо.

en: Enter a value/unit combination, e.g. 200px, 12em etc. This may not work for all themes. See the README for help if this does not work as expected.
uk: Введіть комбінацію значення-одиниця, наприклад, 200px, 12em тощо. Це може не працювати в деяких темах. Якщо працює не так, як очікується дивіться файл README.

en: Any additional CSS attributes that should be applied to the header image.
uk: Будь-які додаткові CSS-атрибути, що мають бути застосовані до зображення верхнього колонтитула.

en: Allows site builders to easily change the header image for themes.
uk: Дозволяє веб-дизайнерам сайту легко змінювати зображення верхнього колонтитулу у темах.
