Noggin (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Background color
vi: Màu nền

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: CSS settings
vi: Thiết lập CSS

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: No repeat
vi: Không lặp lại
