Noggin (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
