Noggin (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Repeat
hi: दोहराना

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
