Noggin (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Background color
jv: Warna Background

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
