Noggin (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
