Noggin (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: CSS settings
sk: CSS nastavenia

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
