No IE6 (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: User permissions
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དབང་ཚད
