No IE6 (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Exclude
bs: Isključi

en: Order
bs: Poredak
