No IE6 (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: About
cs: Popis

en: close
cs: zavřít

en: Uses
cs: Použití

en: User permissions
cs: Oprávnění uživatelů
