No IE6 (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Order
da: Rækkefølge

en: About
da: Om

en: close
da: luk

en: Uses
da: Bruger

en: User permissions
da: Brugertilladelser
