No IE6 (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Order
eo: Ordo
