No IE6 (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Order
et: Järjestus

en: Browser
et: Brauser

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: User permissions
et: Kasutajaõigused
