No IE6 (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: Exclude
fr: Exclure

en: Order
fr: Ordre

en: Browser
fr: Navigateur

en: About
fr: À propos

en: close
fr: fermer

en: Uses
fr: Utilisations

en: User permissions
fr: Droits de l'utilisateur
