No IE6 (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Exclude
gu: બાકાત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
