No IE6 (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Order
he: סידור

en: Browser
he: דפדפן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: User permissions
he: הרשאות משתמש
