No IE6 (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: You must enter a valid URL.
hr: Morate unijeti ispravan URL.

en: Exclude
hr: Isključi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Browser
hr: Preglednik

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: User permissions
hr: Korisnička dopuštenja
