No IE6 (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Order
id: Urutan

en: Browser
id: Peramban

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: User permissions
id: Kewenangan pengguna
