No IE6 (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: Exclude
it: Escludi

en: Order
it: Ordina

en: About
it: Informazioni

en: close
it: chiudi

en: Uses
it: Usa

en: User permissions
it: Permessi utente
